טיולים ותענוגות - הבלוג של ד"ר אסנת ברושי-חן, מטיילת ומעדכנת...

ד"ר אסנת ברושי-חן, סאמוס, יוון
הים האדריאטי, קרואטיה
press to zoom
האי סאמוס, יוון
press to zoom
הליכת בוקר בלצ'ה, דרום איטליה
press to zoom
באיטליה - קאווה זה מה ששותים
press to zoom
1/1

היי, אני אסנת. שמחה שהגעת לפינה הקטנה שלי ברשת...

 

מי שמכיר אותי יודע שאני לא מוותרת על הנאות החיים, קטנות כגדולות (-סורי. לא מתנצלת :)) וששמחה והנאה הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלי - הם ב-DNA. על עצב וקדרות נדבר אולי בפעם אחרת, שהרי גם הם קיימים. לא נשלה את עצמינו. ועדיין,

מי שעוקב אחרי גם יודע שאם אני לא בבית, אני קרוב לוודאי כותבת באיזה קפה מגניב או מסעדה נהדרת. על הדרך גונבת ביקור פה ושם... בחנות מעצבים, יקב, גלריה.. או באיזו סמטה יפה... פשוט נמשכת לשם!

ואם אני לא בארץ, אני בטח מרצה או מבלה או שניהם באחד מהמקומות היפים בעולם, אליהם מגיעים כשאתה אורח של איזה כנס או סמינר והמארחים דואגים לך. מקומות שכתייר הסיכוי קטן יותר להגיע אליהם...

אז אחרי שנים שהפצירו בי: "תכתבי בלוג! את חייבת לכתוב בלוג!...את מכירה כאלה מקומות מגניבים... ותמיד מוצאת מקומות שווים..." או, שכינו אותי "גברת גוד-טיים"! הכתבת שלנו לענייני לייפסטייל והנאות החיים", החלטתי להרים את הכפפה ולצאת לאור.

עם יד על הלב, צריך אומץ. זה לא כזה פשוט להחליט לכתוב בלוג ולעלות לאוויר. אבל כל הטיפים שאני ממשיכה לחלק, על מקומות בארץ ובעולם, וכל הידע שיש לי לשתף - שווים את החשיפה.

חוץ מזה שבחיים הרי נצטער על מה שלא עשינו... אז שווה לנסות!

בכל מקרה, מקווה שהחוויות שלי, הסיפורים והטיפים יעשירו אתכם וישמשו השראה לטיול הבא או לאתנחתא הבאה שלכם. 

ומשום שלגמרי לא מתאים שזה יהיה סתם עוד בלוג תיירות שאפשר למצוא ברשת, הבלוג הזה הוא על:

1. טיולים, סיורים וחוויות כאמצעי לאיזון בחיים. אני מאמינה בכל ליבי שבעולם התזזיתי והעמוס שבו אנחנו חיים, איזון זה לא מותרות. זה הכרח! בכדי להמשיך ולתפקד בכל המטלות שלפנינו, אנחנו חייבים ליצור ולשאוף לאיזון בחיינו. הדרך הנפלאה ביותר לעשות את זה היא באמצעות טיולים, סיורים וחוויות - בארץ ובעולם.  לכן, אציג כאן מקומות וחוויות שנצרבו עמוק אצלי בתודעה ואפשרו לי "להטעין מחדש".

מקווה מאוד שגם עבורך!

2. לטייל מתוך סקרנות וכבוד למקומות שאליהם אנחנו מגיעים - לבטא ולחוות יצירתיות. כן. אני יודעת זה נשמע מפוצץ... אבל עבורי, ככל שאני לומדת יותר ומבינה יותר, ההנאה גדולה יותר. לדעתי, סקרנות מחוברת חזק לתענוגות ונהנתנות. ולכן, לכבד את המקומות שבהם אנחנו מטיילים, להתוודע לאנשים שאנחנו פוגשים, לסיפורים שלהם ולמורשת - זו הדרך השווה לטייל בארץ ובעולם.  

ועל זה בדיוק אני כותבת כאן "בטיולים ותענוגות"!

הבלוג הזה בדיוק עבורך אם:

חשוב לך לומר או היית רוצה לומר לעצמך ש: "מגיע לי" (הנאה וכיף); "גם אני חשוב.ה" (איזון בחיים); "אני רוצה לחיות את חיי במלואם" (חיים של אותנטיות ומשמעות) ו-"אני רואה את עצמי כמטייל/ת או מסייר/ת, לא כחלק מהתיירות ההמונית המנצלת" (תיור וטיול שמכבדים ומקיימים תרבות, מקום וסביבה), אם כך, זה בדיוק עבורך!

מזמינה אותך להצטרף אלי אם מתאים לך:

1. לשאוף ולהאמין בחשיבות של ההנאות בחיים.

2. לחפש יותר איזון בחייך.

3. להוסיף שמחה וחיוניות.

4. לחיות מתוך נפש המחפשת להתרחב ולהעריך את מסע החיים.

5. לגלות ולטפח סקרנות לגבי הדברים הטובים שהחיים יכולים להציע.

6. להתחבר למה שאמיתי ואותנטי.

7. להימנע ממיינסטרים, טרנדים ומ-"תופעת העדר" ככל האפשר. 

8. ליהנות מהאסתטיקה של החיים.

9. ובגדול, אם יש לך מוכנות לקחת רגע (או יותר...) רק לעצמך.

10. אם כך, Welcome!!

על המסע שלי בחיים: 

היות והעבודה שלי (ואחת מטרות החיים) כרוכה בלטייל ולסייר מתוך כבוד לאחר (מחקר, תכנון ואסטרטגיה בתיירות); להרצות ולחקור (ד"ר בתיירות - יצירתיות וחדשנות); ללוות ולייעץ (יועצת עסקית וארגונית, אשת שיווק ו-Creative), להעצים ולחזק (מנטורית אישית ועסקית). 

והיות ואני מאמינה בכל מאודי בליהנות מהחיים; לחיות עם לב פתוח, באופן אותנטי ופשוט להיות אמיתית - לחבר את הנקודות זה פשוט מתבקש.

הבלוג "טיולים ותענוגות" מיועד לעשות בדיוק את זה. 

כל ההמלצות מתוך ניסיון אישי, וכל התמונות שלי. 

ההזמנה פתוחה - להצטרף אלי! 

ונותר לי רק להודות לך על הבחירה שלך לקרוא ולהיות חלק

ד"ר אסנת ברושי-חן,

המכונה "גברת גוד-טיים"

""טיולים ותענוגות" בלוג אישי.